Kourtney Kardashian në pritje të ëmbël? Fotoja që nxiti thashethemet

schedule13:51 - 18 Shtator, 2022

schedule 13:51 - 18 Shtator, 2022

Kourtney Kardashian ka nxitur thashethemet se është shtatzënë. Personazhi televiziv ka postuar një fotografi që ka nxitur spekulimet për shtatzëninë dhe sigurisht që nuk e ka bërë rastësisht. Kohët e fundit është raportuar se Kourtney po tenton për një fëmijë me burrin e saj, Travis Barker.

Kourtney Kardashian ka bërë një fotografi para pasqyrës e veshur vetëm me të brendshme teksa prek barkun e saj pak të fryrë. Ende nuk ka një reagim zyrtar nga ana e saj. Kujtojmë që Kourtney Kardashian ka tre fëmijë me Scott Disick, ndërsa Travis Barker ka dy fëmijë.

/abcnews.al