Kostic hesht San Siron, Juve në avantazh

schedule21:19 - 19 Mars, 2023

schedule 21:19 - 19 Mars, 2023

Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Interit.

Filip Kostic realizoi një gol mjaf të bukur në hyrje të zonës.

Anësori shfrytëzoi mjaft mirë një top të Rabiot dhe me të majtën në hyrje të zonës shtang Onana. Shiko golin /G.D abcnews.al/