Koronavirusi i merr jetën gazetares nga Shkodra

schedule07:28 - 10 Prill, 2021

schedule 07:28 - 10 Prill, 2021

Humb jetën nga koronavirusi gazetarja nga Shkodra, Anila Dushi.

54-vjeçarja ishte e shtruar në Spitalin Rajonal të Shkodrës në repartin e Reanimacionit, ku edhe po merrte trajtim për sëmundjen e rëndë, por fatkeqësisht nuk mundi ta fitojë këtë betejë.

 

Ajo kishte shume vite që punonte gazetare në shtypin e shkruar dhe TV lokale e kombëtare.

/abcnews.al/