Koncerti holografik i Whitney Houston duket se po “tmerron” njerëzit

12:10 | 21/02/202012:100

Rreth pesë vite më parë u tha se do të realizohej një koncert holografik i Whitney Houston dhe  njerëzit që prej asaj kohe kanë qenë të mendimeve të ndryshme, shkruan The Union Journal.

Megjithatë së fundmi duket se pjesa dërrmuese u tmerrua nga teknologjia e hologrameve, e cila krijoi një imazh tridimensional të artistes.

 

 

“Një mbrëmje me Whitney-n: The Whitney Houston Hologram Tour” pritet të nisë më 25 shkurt në Mbretërinë e Bashkuara, megjithatë, gjykuar nga reagimi pasi u shfaqën disa pamje në mediat britanike, është ende i paqartë suksesi./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono