Komplekset me trupin detyrojnë të shmangë njohjet me meshkuj, gjen zgjidhje në “Doktor Plastik”

schedule21:56 - 12 Gusht, 2022

schedule 21:56 - 12 Gusht, 2022

Një 38 vjeçare ka ndarë historinë e saj në episodin e sotëm të “Doktor Plastik” pas humbjes së vëllait, Blerta Smujla kalon një periudhë të gjatë depresioni, të shoqëruar me çrregullim të ushqyerjes. Duke shtuar dhe duke humbur dhjetra kilogramë brenda një kohe të shkurtër, estetistja nga Dibra, pëson varje të lëkurës kryesisht në pjesën e kofshëve.

Ky problem estetik i shndërrohet në një kompleks sa Blerta mendon se është edhe arsyeja kryesore që ajo humbi vetëbesimin në marrëdhëniet që krijonte me meshkujt. E dëshpëruar për pamjen e saj, i drejtohet Doktor Plastik dhe Klinikës Anassa për një lifting kofshësh të realizuar nga Dr. Genti Zikaj.

Doktor Genti realizoi një ndërhyrje për vetë faktin se lifting i kofshëve paraqet vështirësi dhe gjatë periudhës post operacion. Për të zbuluar më shumë rreth këtij operacioni dhe rezultatit mund të ndiqni Doktor Plastik sezoni 4 në Youtube.

/abcnews.al