Kolona zanore e “Charlie’s Angels”

schedule10:28 - 14 Shtator, 2019

schedule 10:28 - 14 Shtator, 2019

Të treja konsiderohen ndër zërat më të bukur të muzikës, duke mbledhur pas vetes qindra miliona fansa në mbarë botën. Imagjinoni suksesin që do të ketë kënga e përbashkët e Ariana Grandes, Miley Cyrus dhe Lana del Reit, e sapodalë në treg.

“Don’t call me Angel”, “Mos më quaj Engjëll” titullohet prurja e fundit e treshes së vajzave, një këngë që do të jetë kolona zanore e sagës së njohur, “Engjëjt e Çarlit”.

Filmi aksion vjen këtë herë me 3 aktore të reja, Kristen Stjuart, Naomi Skot dhe Ela Balinska. Ishte e rëndësishme për ne të riktheheshim me një zë të fortë në këngën zyrtare, në fillim as që e kishim menduar që do të krijonim këtë treshe të mrekullueshme, tha regjisorja e filmit Elizabet Benks.

Engjëjt e Çarlit pritet të shfaqet në kinematë amerikane më 21 nëntor të këtij viti.

Tv Klan