Kleas apo Elgitit? Ka një përgjigje se kujt i ngjan vogëlushi Krid

schedule20:46 - 18 Janar, 2021

schedule 20:46 - 18 Janar, 2021

Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë me datë 4 qershor. Klea solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Krid.

Dyshja ndajnë shpesh momente pranë të voglit në rrjete sociale.

Së fundmi, moderatorja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, të cilët i kanë drejtuar pyetje në lidhje me vogëlushin.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur se me kë ngjan më shumë Kridi, me të apo me Elgitin. Klea ka treguar se ai ka marrë nga të dy ata. l.k/abcnews.al