Kjo pranverë rikthen trendin e famshëm të viteve ’90

schedule12:30 - 1 Prill, 2021

schedule 12:30 - 1 Prill, 2021

Vitin që lamë pas, kemi parë praninë e trendeve të së kaluarës në botën e bukurisë. Ky vit gjithashtu sjell një tjetër tendencë nga vitet ’90 që do të “trondisë” ujërat e bukurisë, konturi i famshëm me laps. Personazhe të famshëm, midis tyre Spice Girls, ishin të fiksuara pas trendit të asaj kohe.

Tashmë të ashtuquajturën “buzë supermodeleje” e kanë përqafuar VIP-at si Kim Kardashian, Jennider Lopez, Lizzo, Meghan Thee Stallion dhe Maren Morris.
Ajo që për një periudhë e braktisëm, por e kërkojmë sërish. /abcnews.al