Kishte hequr maskën në avion, gruaja pështyn dhe godet me shuplakë të moshuarin

schedule22:05 - 28 Dhjetor, 2021

schedule 22:05 - 28 Dhjetor, 2021

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në një fluturim të “American Delta Airlines”, ku pasagjerët regjistruan me celularin e tyre, një grua në gjendje të tërbuar duke i bërtitur një 80-vjeçari, pasi ai nuk mbante maskë. Pa debatit të fortë, gruaja e pështyu dhe goditi me shuplakë të moshuarin, i cili po i shpjegonte se nuk e po e mbante maskën pasi po konsumonte ushqim.