Kim Kardashian në rrezik, një burrë i panjohur e kërcënon se do t’i vërë flakën shtëpisë

schedule17:39 - 22 Maj, 2022

schedule 17:39 - 22 Maj, 2022

Sipas avokatit të Kim Kardashian, jeta e personazhit të njohur televiziv, por edhe e fëmijëve të saj është në rrezik.

Sipas një shkrimi të TMZ, Kim Kardashian ka marrë së fundmi dhjetëra letra kërcënuese për jetën dhe në disa prej tyre dërguesi informon se do të vendosë një bombë në zyrën e saj.

Siç lexojmë, burri në fjalë mësoi adresën e shtëpisë së saj në mënyrë të panjohur dhe i dërgoi më shumë se 8 letra, në të cilat kërcënonte Kimin dhe katër fëmijët e saj./abcnews.al