Kida tregon domethënien e tatuazhit më të ri

schedule10:15 - 23 Tetor, 2020

schedule 10:15 - 23 Tetor, 2020

Këngëtarja e njohur, Kida ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në trupin e saj. Ajo ka treguar me fotot në ‘Instastory’ se ka bërë tatuazh një tigër mbi krahun e saj.

“Ata urrejnë sepse është më e thjeshtë se sa të më kafshojnë mua”, ka shkruar Kida duke shpjeguar dhe domethënien e tij.

 

Kida nuk ka shtuar asnjë detaj tjetër, duke mos zbuluar nëse ky tatuazh lidhet me një ndodhi në jetën e saj apo me persona të caktuar. Kujtojmë se projekti i fundit i saj ka qenë ai i titulluar ‘Edhe sa’, i cili numëron 11 milionë klikime. l.k/abcnews.al