Khloe Kardashian “harron” tradhtitë e shumta, ribashkohet me Tristan Thompson

schedule16:16 - 5 Maj, 2022

schedule 16:16 - 5 Maj, 2022

Khloe Kardashian zbuloi në episodin e së enjtes të “The Kardashians” se ajo ishte ribashkuar për të disatën herë me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson edhe pse nuk e dinte se ai kishte një fëmijë tjetër me trajneren e fitnesit Maralee Nichols.

37-vjeçarja theksoi se basketbollisti do të shkojë në terapi dhe se beson shumë për të ardhmen e tyre së bashku. Kur u pyet se si po ia kalon me Tristan, ajo tha: “Jemi mirë. Ne jemi në të vërtetë shumë mirë. Sapo u kthyem bashkë. Ai ka shkuar shumë në terapi.

Khloe Kardashian & Tristan Thompson Got Back Together On 'Kardashians' –  Hollywood Life

Thjesht ka pasur shumë përpjekje nga ana e tij. Kur u ndamë, kuptova se sa mirë ia kalonim bashkë dhe sa miq dhe partnerë të mirë jemi. Kam shumë shpresë, besim dhe optimizëm për të ardhmen tonë së bashku.”, tha Khloe.

Khloe Kardashian and Tristan Thompson Split – Armina Mevlani

Khloe Kardashian shares selfie with True and her nieces after 'six toes'  photoshop fail and admitting she 'looks fake'

/abcnews.al