Këto janë atletet që të gjithë të famshmit po i pëlqejnë tani

schedule13:52 - 3 Nëntor, 2022

schedule 13:52 - 3 Nëntor, 2022

Çfarë kanë të përbashkët Ben Affleck, Kristen Bell dhe Mila Kunis, përveç aktrimit, apo jo? Ata të gjithë vishen me këpucë nga Løci.

Ndërsa këpucët klasike të markës së atleteve të qëndrueshme janë bërë gjithashtu shumë të njohura dhe kushtojnë rreth 170 dollarë.

Edhe për momentin, një nga ngjyrat më të dashura, dizenjot e këpucëve 100% vegane, e cila shitet vazhdimisht është sërish e disponueshme. Eva Longoria, Mila Kunis dhe Olivia Wilde zotërojnë të gjitha versionin e zi dhe ngjyrë bezhë, i cili është pëlqyer pafund.

Ndërkohë që Longoria i veshi të sajat me pantallona të shkurtra këtë verë, ylli i “Luckiest Girl Alive” Mila i veshi të sajat shkurtin e kaluar, duke dëshmuar se këto këpucë janë të përshtatshme për çdo stinë.

Këto këpucë, megjithatë, nuk janë të disponueshme vetëm në ngjyrë të bardhë me detaje bezhë dhe të zeza. Princesha Eugenie lançoi Fondacionin Detar Løci tërësisht të bardhë dhe blu, ndërsa Ben Affleck preferon blunë. /abcnews.al