Kërkon mandatin e tretë për PS-në, Lefter Koka takon Fatos Nanon: E majta sot, falë tij

schedule20:34 - 23 Tetor, 2020

schedule 20:34 - 23 Tetor, 2020

Deputeti Lefter Koka ka ndarë një foto me ish-kryeministrin Fatos Nano në rrjetet sociale. Ai shprehet se e majta shqiptare sot është forcë progresiste falë Nanos, filozofisë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe rrugëtimin për një mandat të tretë të PS, duke u pozicionuar krah të majtëve për zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

“Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë!  Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur.

E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë Fatosit, filozofisë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe padiskutim mbështetja e tij do të na ndihmojë për të vazhduar kontributin për Shqipërinë tonë dhe rrugëtimin e pandalshëm euro-atlantik. PS3 “, shkruan Lefter Koka krah fotos./mv. abcncews.al

Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë! 🙏Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe…

Gepostet von Lefter Koka am Freitag, 23. Oktober 2020