Kërkoi të rikthehen, Kim Kardashian i pret shpresat Kanye West

schedule14:14 - 29 Nëntor, 2021

schedule 14:14 - 29 Nëntor, 2021

Kim Kardashian nuk i ka dhënë shpresa Kanye West për t’u rikthyer sërish bashkë. Kohët e fundit, reperi 44-vjeçar është shprehur se dëshiron të rregullojnë marrëdhënien e tyre. Por burimet pranë yllit televiziv kanë thënë se vazhdon t’i qëndrojë kërkesës për divorc që bëri në shkurt.

“Mos u gaboni. Kim nuk do të kthehet më me Kanye-n. Kim nuk i ka dhënë atij asnjë shenjë që dëshiron të rikthehet.”, tha një burim për HollywoodLife. Në fakt, Kim duket mjaft e lumtur në krahët e të dashurit të ri, Pete Davidson.

Kanye West Kim dhe Kanye u ndanë në fillim të këtij viti

Reperi foli për një rikthim të mundshëm me e Keeping Up With the Kardashians teksa vizitoi për të pastrehët në një qendër në Los Anxhelos javën e kaluar. Ai postoi së fundmi dhe një foto me Kim duke u puthur.

/abcnews.al