Këngëtarja shqiptare martohet me avokatin, publikon fotot si nuse

schedule11:22 - 13 Gusht, 2022

schedule 11:22 - 13 Gusht, 2022

Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur nga Kosova, Valza Zhegrova i dha fund beqarisë. Ajo kurorëzoi dashurinë me avokatin Nazmi Vërtopi. Mirëpo, vetëm gjatë orëve të fundit ka ndarë disa foto, në të cilat shfaqet e veshur me fustanin e bardhë.

Çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit teksa pozojnë si nuse dhe dhëndër. Ajo që ka tërhequr vëmendje është edhe thjeshtësia e Valzës, e cila ka zgjedhur të jetë një nuse shumë natyrale. Padyshim, komentet kanë qenë të shumta, ku të gjithë i uronin çiftit jetë të lumtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALZA (@valzaa.zh)

Sa i përket muzikës, Valza po bën disa kohë që është tërhequr duke i kushtuar më shumë rëndësi jetës private. Nuk dihet se kur do të jetë rikthimi i saj i radhës, por fansat janë tepër kurioz./abcnews.al