Këngëtarja shqiptare bën testin e koronavirusit, tregon publikisht rezultatin

schedule10:03 - 5 Korrik, 2020

schedule 10:03 - 5 Korrik, 2020

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është testuar për Covid-19-të.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka publikuar rezultatin e analizave duke treguar se ka dalë negative.

‘Negative. Jo Corona’, shkruan këngëtarja sipër fotos.

Prej dy vitesh, Afërdita jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin e saj, ku po shijon martesën e lumtur.

Ajo ka disa kohë që është shkëputur nga muzika dhe tashmë ndodhet me pushime në Miami./abcnews.al