Këngëtarja shqiptare: 5 mijë euro s’më dalin vetëm facoletat

schedule20:07 - 9 Maj, 2022

schedule 20:07 - 9 Maj, 2022

Këngëtarja e njohur, Luar ka deklaruar se nuk do ta falte kurrë tradhtinë. Ajo ka zbuluar edhe arsyen për moderatoren, Roza Lati.

“Ça më duhen 5 mijë euro mua për të qarat. Vetëm 5 mijë euro s’më dalin vetëm facoletat”, tha këngëtarja.

Kujtojmë që Luar është rikthyer në muzikë dhe kënga e fundit “Ami” është pëlqyer shumë nga publiku./abcnews.al