Këngëtarja e njohur zbulon se është në pritje të fëmijës së parë

schedule19:40 - 27 Janar, 2021

schedule 19:40 - 27 Janar, 2021

Halsey është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me skenaristin Alev Aydin. Këngëtarja 26-vjeçare ndau lajmin e ëmbël për ndjekësit në Instagram ndërsa postoi disa fotografi me barkun e rrumbullakosur. Autorja e hitit “Without me” shfaqet toples e veshur vetëm me një palë xhinse.

“Zemra plot. Të dua, ëmbëlsi”, ka shkruar skenaristi, ndërsa Hailsey ia ka kthyer: ” Të dua! Dhe unë e dua këtë mini njeri tashmë!” Në fillim të këtij muaji, këngëtarja la të kuptohej se mund të ishte shtatzënë, pas një postimi që bëri në Instagram. /abcnews.al

Asnjë majë! Ylli ishte topless në vetëm një palë xhinse të lara me acid me shfaqjen e gungave të saj

Xhirime në oborrin e shtëpisë: Ajo pozoi përpara një çarçafi të madh mëndafshi të bardhë

Foshnja rrugës: Halsey është shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Këngëtarja ndau lajmin për ndjekësit e saj të 22M në Instagram të Mërkurën ndërsa postoi tre foto të reja nga Sam Dame Shek