Këngëtari shqiptar: Çmendesha po të mos bëja seks 2-3 herë në ditë

schedule22:00 - 26 Shtator, 2022

schedule 22:00 - 26 Shtator, 2022

Valon Shehu është një ndër këngëtarët shqiptar më të dashur nga vajzat. Ai aktualisht po konkuron në Dance With Me dhe duket se po argëtohet vërtetë.

Së fundmi, gjatë provave Valoni ka treguar se më përpara është marrë me bodybuilding, por e ka lënë. Sakaq, këngëtari ka zbuluar dhe arsyen.

“Kam ushtruar më përpara me bodybuilding. Arsyeja pse e kam lënë është sepse kur shkoja të këndoja nëpër lokale nuk e dija a isha bodyguard apo këngëtar. Testosteroni të jep shumë epsh për seks, nëse nuk bëja seks 2-3 herë në ditë çmendesha”, ka treguar ai./abcnews.al