Këngëtari i njohur i rikthehet dashurisë së vjetër, ribashkohet me ish të dashurën pas 9 vitesh

schedule16:06 - 16 Qershor, 2022

schedule 16:06 - 16 Qershor, 2022

Liam Payne është ribashkuar me ish të dashurën, Danielle Peazer 9 vjet pas ndarjes. Këngëtari 28-vjeçar, ish anëtar i “One Direction” është fotografuar duke dalë nga një hotel në Londër me 35 vjeçaren. Ata ndezën spekulimet për ribashkim pasi ishin ulur së bashku në sediljen e pasme të makinës së tij.

“Liam ka pasur gjithmonë ndjenja të forta për Danielle dhe u mërzit kur u ndanë vite më parë. Ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre në kushte të mira dhe po shikojnë pak kohë së bashku tani.”, tha një burim për Daily Mail. Ky lajm vjen tre javë pasi Liam u pa me modelen amerikane Aliana Mawla.

Reconciliation?: Liam sparked speculation the pair could be back on after they were sat together on the backseat of the star's chauffeur driven car during the early hours of Monday

Danielle dhe Liam u ndanë në vitin 2012 pas një romance dyvjeçare, katër vjet përpara se të bashkohej me Cheryl Cole, e cila është nëna e djalit të tij, Bear, 5 vjeç. Këngëtari i dha së fundmi fund fejesës me 21-vjeçaren Maya Henry.

Spotted: Danielle did her best to go unnoticed on Monday, ducking her head and shielding her face from photographers

Young love: Liam and Danielle, who met backstage on the X Factor, were pictured together in 2012 at London Heathrow airport

/abcnews.al