Këngëtari i njohur bën deklaratën e fortë: Kam dashur të vras veten

schedule14:12 - 8 Qershor, 2021

schedule 14:12 - 8 Qershor, 2021

Liam Payne ka folur hapur në lidhje me luftën me shëndetin mendor duke zbuluar se kishte menduar dhe vetëvrasjen. Ish ylli i “One Direction” theksoi se nuk ishte në gjendje të bënte gjërat e përditshme dhe se ndihej si një fëmijë.

“‘Unë ende ndihem si fëmijë në shumë mënyra. Nuk ka asnjë lidhje midis parave dhe lumturisë. Është një mit. Paraja është aftësia për t’u çlodhur në gjëra të caktuara.”, tha këngëtari. Ai gjithashtu tregoi se iu rikthye veseve të këqija gjatë izolimit dhe se u bë i varur nga alkooli.

Liam Payne and Maya Henry break up after 10-month engagement

‘Unë kisha frikë deri në dy muajt e mëparshëm. Besoj se shumë njerëz kishin këtë lloj faktori identik, alkoolin.”, tha ai.  Një ditë më parë, këngëtari konfirmoi gjithashtu dhe ndarjen nga e fejuara pas disa muajsh. /abcnews.al

Gjetja e famës: One Direction - Liam, Louis Tomlinson, Zayn Malik, Niall Horan dhe Harry Styles - u formuan në The X Factor në 2010, dhe ata vazhduan të bëhen boybandi më i madh në botë