Kategoria e Parë luan sot 5 sfidat e javës së 4-të, spikat Apolonia-Lushnja

schedule09:30 - 1 Tetor, 2022

schedule 09:30 - 1 Tetor, 2022

Kategoria e Parë do të luajë ditën e sotme 5 sfidat e javës së 4-të të saj, teksa në fusha e lojës ka rezervuar përballje interesante.

Gjithçka nis në orën 12:30 kur Flamurtari do të matë forcat me Besën e Kavajës. Ndeshjet e tjera do të nisin në orën 15:00.

Në kalendarë janë Apolonia-Lushnja që cilësohet si derbi. Takime të tjera në program për sot janë edhe Besëlidhja-Tërbuni, Korabi-Turbina dhe Luzi-Skënderbeu.

/f.a/abcnews.al