Kategoria e Parë/ Flamurtari dhe Oriku marrin pikë në limit, Apolonia fiton thellë

schedule17:09 - 10 Shtator, 2022

schedule 17:09 - 10 Shtator, 2022

Kategoria e Parë ka zhvilluar ditën e sotme ndeshjet e javës së 2-të të saj.

Luzi ka arritur të marrë një pikë përballë Orikut, pasi përballja mes tyre nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1.

Po 1-1 ka përfunduar edhe përballja mes Korabi dhe Flamurtarit, me vlonjatët që marrin pikën e parë për këtë sezon.

Apolonia ka marrë një fitore të thellë ndaj Turbinës, me fierakët që kanë arritur të triumfojnë me shifrat 5-2.

Ja të gjitha rezultatet e ndeshjeve të ditës së sotme:

/f.a/abcnews.al