Kate Moss dhe vajza e saj “pushtojnë” pasarelën në Paris

schedule20:01 - 27 Janar, 2021

schedule 20:01 - 27 Janar, 2021

Kate Moss dhe vajza e saj, u kthyen në pasarelë për shfaqjen e stilistit Kim Jones për Fendi në Paris të mërkurën. 47-vjeçarja u shfaq e veshur me një fustan sateni të argjendtë ndërsa vajza e saj 18-vjeçare, Lila dukej e pabesueshme me një fustan argjendi me rruaza.

Modelet qëndruan të distancuar njëri-tjetri mes pandemisë të koronavirusit ndërsa qëndronin brenda xhamave gjigande perspex të cilat shkruanin fjalën ‘Fendi’. Pjesë e sfilatës ishte dhe Cara Delevingne vuri në pah elegancën femërore me një kostum me nuanca jeshile.

Duke i treguar litarët: Lila Moss, 18 vjeç dhe nëna e saj Kate, kishin veshur fustane argjendi me shfaqje në shfaqjen e parë të pasarelave Fendi të stilistit Kim Jones në Paris të Mërkurën - dhe modelet qëndruan të distancuara nga shoqëria brenda letrave gjigande perspex Muzat: Kate kishte veshur një fustan të gjelbër prej argjendi

Naomi Cambpell goditi pasarelën me një fustan me printime, kombinuar me një pelerinë dramatike. Ndërkohë Bella Hadid, 24 vjeç, shkëlqeu me një fustan të zi halterneck me një mbulesë të tejdukshme që derdhej si një pelerinë pas saj në pasarelë. /abcnews.al

Mbretëresha e akullit: Naomi preu një figurë mbresëlënëse ndërsa qëndronte në kutinë e saj me pelerinë që zbriste shkallët e improvizuara

Të gjithë sytë i drejtohen asaj: Bella Hadid sulmoi pasarelën me një fustan të zi gotik, i cili kishte prerë detajet në bust dhe një mbulesë të tejdukshme

Kredencialet e modelit: Bella preu një figurë joshëse ndërsa pozonte kundër një rafti librash

Sparkly: Xhaketa dhe pantallonat që përputhen u shoqëruan me vathë të jashtëzakonshëm dhe një bluzë të gjelbër me nenexhik