Kate Middleton dëshiron një fëmijë të katërt

schedule16:47 - 17 Shtator, 2021

schedule 16:47 - 17 Shtator, 2021

Kate Middleton dëshiron që të bëhet sërish nënë. Lajmin e kanë dhënë ekspertët mbretërorë, të cilët kanë zbuluar për mediat britanike se nuk do ishte aspak surprizë një tjetër shtatzëni në familjen mbretërore.

Kate ka qenë përherë një person që dëshiron të ketë familje të madhe dhe të lumtur, ndaj fëmija i katërt që u shty për shkak të pandemisë mund të vijë tani që gjërat janë qetësuar.

Mediat kanë kuptuar nga intervista dhe biseda të shkurtra me dukeshën, se Ëilliam nuk është tërësisht dakort me të, por e ka pranuar si ide./abcnews.al