Kastrioti rinovon me Karakaçin, gradohet edhe kapiten

schedule11:12 - 29 Qershor, 2022

schedule 11:12 - 29 Qershor, 2022

Kastrioti ka arritur marrëveshjen dhe ka nënshkruar me mesfushorin Abaz Karakaçi, të cilin trajneri Emiljano Çela e donte në skuadër.

Shkodrani tashmë ka marrë edhe shiritin e kapitenit, pas largimit të Sokol Nezirit drejt Flamurtarit të Vlorës.

Para Karakaçit me krutanët kishte rinovuar edhe mbrojtësi i majtë, Armando Rami, ndërkohë që në vijim do të ketë edhe konfirmime të tjera në skuadër. / abcnews.al