Kanye West s’e ka pritur aspak mirë lidhjen e re të Kim Kardashian

schedule08:34 - 20 Nëntor, 2021

schedule 08:34 - 20 Nëntor, 2021

Megjithëse, Kanye West është parë nën shoqërinë e modeles 22-vjeçare, Vinetria, reperi ende thuhet se nuk e ka harruar ish gruan e tij, Kim Kardashian. Burime për revistën Ok janë shprehur se reperi nuk e pranon dot faktin se Kim e ka bërë kaq publike lidhjen me Pete Davidson.

Edhe pse milionerja dorëzoi dokumentet për divorc në shkurt të këtij viti, Kanye ende beson se mund të rikthehen së bashku. Miqtë e krijuesit të shumë hiteve “duan që ai të qetësohet, të vazhdojë dhe të harrojë Kim” por për të nuk është e lehtë.

Kanye West i pëlqen të ketë modelen Vinetria në krah, por reperi ende nuk mund ta lërë të lirë …

Një ditë më parë, Kardashian dhe Pete konfirmuan thashethemet se janë bashkë duke bërë dhe daljen e parë publike si çift. Ata u panë të kapur për dore në Palm Springs, Kaliforni.

Kanye West i pëlqen të ketë modelen Vinetria në krah, por reperi ende nuk mund ta lërë të lirë …

/abcnews.al