Kanye West i “fiksuar” pas Kim Kardashian, shihet krah “sozisë” së saj

schedule22:00 - 23 Shkurt, 2022

schedule 22:00 - 23 Shkurt, 2022

Kanye West ka kërkuar vazhdimisht rikthimin me ish gruan e tij, Kim Kardashian. Dhe pse ylli me famë botërore është në një lidhje me komedianin Pete Davidson, reperi kërkon me ngulm ribashkimin. Madje është kaq i fiksuar ndaj saj saqë së fundmi është parë bashkë me një vajzë që ngjan shumë me Kardashian.

“Sozia” e Kim-it është Chaney Jones, e cila është fotografuar të martën duke lënë festën e albumit të tij në Miami. Ajo që ra në sy ishte ngjashmëria me nënën e katër fëmijëve të tij. Chaney duket se është muza e re e reperit pasi u nda me Julia Fox. E veshur me një jumpsuit lëkure të bardhë, kalimtarët kanë menduar se mund të ketë qenë Kim.

A je ti, Kim?  Muza e re e Kanye West, Chaney Jones u dha fansave një përshtypje të dyfishtë teksa doli nga jashtë duke u dukur shumë e ngjashme me gruan e reperit Kardashian të martën në mbrëmje.

Kjo e fundit aktualisht ndodhet në Milano për javën e modës. Është interesante se Chaney ishte veshur dhe stilua në mënyrë të ngjashme me Kim kur mori pjesë në eventin e albumit Donda të reperit në Atlanta vitin e kaluar. Kim mbante veshur një jumpsuit të kuq. Asokohe, Kim dhe Kanye kishin një raport të mirë me njëri-tjetrin.

Duke i dhënë atij arsye për të buzëqeshur: Pavarësisht se e hodhi mikrofonin e tij nëpër skenë në një zemërim për problemet e zërit, Kanye më vonë u pa duke buzëqeshur ndërsa shoqërohej nga Kim-i që ngjante.

Frymëzimi: Në atë event, ndërkohë që Kim dhe Kanye ishin ende miqësorë me njëri-tjetrin, Kim ishte veshur me një jumpsuit lëkure të kuqe, me flokët brune të stiluara poshtë. Shihni dyfishin?  Chaney ishte veshur dhe stiluar në një mënyrë të ngjashme me atë se si Kim u shfaq kur mori pjesë në eventin e albumit Donda të Kanye në Atlanta, Georgia, vitin e kaluar.

Dukeni të njohur?  Chaney ishte imazhi i gruas së larguar të Kanye, Kim, teksa u pa me reperin në event.

/abcnews.al