Kanye West feston ndarjen e Pete Davidson dhe Kim Kardashian

schedule16:38 - 8 Gusht, 2022

schedule 16:38 - 8 Gusht, 2022

Kanue West bëri një shaka mizore për ndarjen e ish gruas së tij, Kim Kardashian me Pete Davidson. Dyshja vendosën që t’i jepnin fund lidhjes së tyre 9 mujore dhe sipas asaj që raportojnë mediat e huaja, arsyeja ka të bëjë me diferencën e madh në moshë.

Reperi publikoi një foto të një ‘artikulli’ të New York Times ku ‘shkruhet’: “Skete Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare”. Kanye West ka muaj që përdor pseudonimin “SKETE” për të. Me këtë postim, reperi i famshëm nënkuptoi se është duke festuar ndarjen e Kim dhe Pete.

'Skete Davidson KA VDEKUR në moshën 28 ​​vjeçare': Kanye West krijoi një faqe të parë të gazetës FAKE për të festuar ndarjen e Pete nga ish-ja e tij Kim Kardashian - por fansat thonë se Instagrami i papërshtatshëm i shpërndarë të hënën është 'me të vërtetë në rregull'

Reperi vazhdimisht ka vënë në shënjestër Pete në mediat sociale pasi ai filloi të takohej me Kim në tetor. “Ata kanë shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin, por zbuluan se distanca e gjatë dhe oraret e tyre e bënë vërtet të vështirë ruajtjen e një lidhjeje”, tha një burim për ndarjen e tyre.

Një tjetër burim pretendoi më vonë se Kim u nda me Pete se ishte lodhur nga papjekuria e tij. Ndërkohë, një ditë më parë u raportua se Kanye tani shpreson që të rikthehet me Kim, edhe pse do ta ketë të vështirë që ta bëjë sërish për vete nënën e katër fëmijëve të tij.

Mënyra se si ishin: Kim dhe Kanye u martuan në 2014, por ajo paraqiti dokumente për t'u njohur si beqare në dhjetor pas ndarjes së tyre dhe ajo dhe Pete u lidhën për herë të parë një tetor më parë (foto në 2019)

/abcnews.al