Kandidon për deputete me Partinë Demokratike, motorristët i bëjnë surprizën e veçantë Ori Nebiajt

schedule18:02 - 16 Prill, 2021

schedule 18:02 - 16 Prill, 2021

Prej disa kohësh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Ori Nebiaj është e përfshirë në politikë.

Së fundmi, ajo ka kandidon për deputete me Partinë Demokratike në qarkun e Tiranës. Nebiaj vazhdon me fushatën elektorale, pavarësisht se na ndajnë vetëm 9 ditë nga zgjedhjet parlamentare.

Sot, ajo ka marrë një surprizë nga motorristët, të cilën e ka konsideruar të paparë. Ata kanë krijuar me motorrat e tyre numrin 18 që i përket Nebiajt dhe emrin e saj, Ori.

“Surprize e papare. Faleminderit per mbeshtetjen motorristave”, ka shkruar ajo krah fotos.l.k/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriela Nebijaj (@ori_nebijaj)