Kanceri i mori jetën, këngëtarja e famshme donte të bëhej nënë para se të vdiste

schedule09:13 - 7 Shtator, 2021

schedule 09:13 - 7 Shtator, 2021

Ish i dashuri i Sarah Harding, Chad Johnson, ka zbuluar se ylli i ndjerë i “Girls Aloud” ëndërronte të bëhej nënë para se të ndërronte jetë. Këngëtarja e njohur u shua të dielën pas një beteje një vjeçare ke kancerin e gjirit në moshën 39-vjeçare.

Tragjike: Ish -i i Sarah Harding, Chad Johnson ka zbuluar se ylli i ndjerë i Girls Aloud 'ëndërronte të bëhej nënë' para vdekjes së saj tragjike nga kanceri i gjirit në moshën 39 vjeç të dielën (foto në 2017)

Ai tha gjatë një interviste se Sarah i donte shumë fëmijët dhe se “do të kishte qenë një nënë e mahnitshme”. “Sarah donte të ishte nënë por kurrë nuk e arriti këtë. Kjo më trishton shumë.“, tha ai për The Sun. Këngëtarja pati rrëfyer dëshirën për t’u bërë nënë dhe në librin e saj “Hear Me Out”.

Thyerëse: Këngëtarja, e cila gjithashtu modeloi dhe kishte një rol kryesor në serinë e filmave të St Trinian, vdiq të Dielën, njoftoi familja e saj, vetëm 13 muaj pasi konfirmoi diagnozën e saj të kancerit [foto në 2010]

Ylli i famshëm zbuloi se kimioterapia “vrau” çdo shpresë të saj për t’u bërë nënë. /abcnews.al