Ka nxjerrë detajet e stërvitjes, Mourinho në kërkim të një spiuni

schedule14:19 - 27 Mars, 2021

schedule 14:19 - 27 Mars, 2021

Jose Mourinho po kërkon një spiun në dhomat e zhveshjes së Tottenham. Kjo është ajo që raportohet nga mediet angleze, të cilat duken të sigurta në pretendimin e tyre.

Sipas burimeve brenda klubit spiuni ka nxjerrë detaje nga stërvitja e lojtarëve të skuadrës londineze dhe kjo e ka acaruar jo pak portugezin. Metodat e tij të stërvitjes kanë dalë në medie, teksa mësohet se lojtarë të caktuar i kanë kritikuar stërvitjet me Mourinhon.

Ata i quajnë të mërzitshme dhe të parashikueshme. Kjo e ka zemëruar Mourinhon dhe ka nisur menjëherë lëvizjet për të zbuluar atë që ka spiunuar te mediet. E njëjta gjë “The Special One” i ka ndodhur edhe te Real Madrid dhe Chelsea. /abcnews.al