Ka një karrierë të pasur, zbulohet banori i parë mashkull në “Big Brother VIP”

schedule11:18 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 11:18 - 2 Dhjetor, 2022

Edhe pak na ndan nga nisja e “Big Brother VIP” dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Prej disa ditësh, po qarkullon lajmi se pjesë e shtëpisë së famshme do të bëhen moderatorja e njohur Kiara Tito dhe blogerja Jori Delli.

Edhe pse nuk ende një konfirmim zyrtar nga vajzat, “Kryefjala” ka zbuluar një emër tjetër. Mirëpo, këtë herë bëhet fjalë për një nga meshkujt e lojës, i cili thuhet se do të jetë koreografi Albi Nako.

Të gjithë janë sy e vesh, deri në ditën e parë të startimit, për të zbuluar sesa të vërteta do të jenë këto lajme. Deri atëherë nuk na mbetet veçse të presim./abcnews.al