Juventus ofron një lojtar në shkëmbim për Dzeko, Marotta jep vendimin

schedule15:06 - 30 Qershor, 2022

schedule 15:06 - 30 Qershor, 2022

Edin Dzeko pëlqehet nga juventus dhe synohet të jetë zëvendësuesi i Vlahovic.

Për këtë gjë, Allegri ka dhënë miratimin dhe agjenti i klubit ka kontaktuar Marottën e Interit për t’i paraqitur ofertën.

Cuadrado për Dzekon, po Marotta ka qenë i prerë me përgjigjen, duke e refuzuar menjëherë.

Sipas “Corriere della Sera”, Marotta nuk e dëshiron kolumbianin në ekip./ h.ll/abcnews.al