Juventus ofertë për Vlahovic? Reagon drejtori i Fiorentinës

schedule09:30 - 22 Janar, 2022

schedule 09:30 - 22 Janar, 2022

Drejtori i Fiorentinës, Joe Barone, mohon që klubi ka marrë një ofertë nga Juventusi për Dusan Vlahovic, pasi Gazzetta dello Sport raportoi se bardhezinjtë ishin të gatshëm të paguanin 35 milionë euro.

“Ne nuk kemi marrë asnjë ofertë nga Juventusi dhe nuk e dimë se çfarë dëshiron të bëjë lojtari. Duhet të na informojë herët a vonë”, tha Barone, në një intervistë për gazetën La Nazione. /abcnews.al/