Juventus negocion largimin e Ramsey

schedule09:34 - 10 Dhjetor, 2021

schedule 09:34 - 10 Dhjetor, 2021

Ramsey është një barrë për Juventusin. Uellsiani fiton shtatë milionë të pastër në sezon, paga i dytë më i lartë, dhe nuk llogaritet për Allegrin.

Klubi torinez dëshiron ta transferojë atë në janar. Sipas disa mediave italiane, agjenti i tij ka zhvilluar sot një takim me drejtuesit e Juventinës për të gjetur një zgjidhje.

Ose me anë të zgjidhjes së kontratës ose transferimit. Newcastle, siç është publikuar në Angli, nuk ka frikë t’ju ofrojë një rrogë të fuqishme për t’ju bindur. /abcnews.al