Juventus e nis furishëm pjesën e 2-të, bardhezinjtë shënojnë golin e 3-të

schedule22:00 - 7 Shkurt, 2023

schedule 22:00 - 7 Shkurt, 2023

Juventus po shkon drejt 3 pikëve ndaj Salerintana.

Vlahovic ka realizuar golin e 3 dhe të dytin në këtë sfidë.

Sulmuesi shfrytëzoi një pasim nga Fagioli dhe brenda zonës nuk fal. SHIKO GOLIN KETU /G.D abcnews.al/