Justin Bieber flet për herë të parë mbi planet për fëmijë

schedule08:02 - 2 Dhjetor, 2020

schedule 08:02 - 2 Dhjetor, 2020

Çifti i njohur, Justin dhe Hailey Bieber prej kohësh po jetojnë dashurinë e tyre. të cilën e kanë kurorëzuar edhe në martesë.

Në një nga intervistat e radhës Justin foli për plane afatgjata ku tregoi se do të zgjedhë Hailey se sa fëmijë do të kenë ata në të ardhmen,

Sipas Daily Mail, Justin ka treguar se do që të ketë shumë fëmijë por gjithsesi ata nuk janë të gatshëm akoma për këtë hap.

“Do të kemi aq fëmijë sa Hailey dëshiron”, është shprehur ai.

“Do të doja ta kisha këtë mundësi, por është trupi i saj dhe do të bëjë çfarë të dojë. Por edhe ajo dëshiron disa”, shtoi ylli kanadez. l.k/abcnews.al