Ju kujtohet ‘Paloma’? Zbuloni si duket aktorja pas 18 vitesh

schedule13:40 - 16 Shtator, 2020

schedule 13:40 - 16 Shtator, 2020

Silvia Navarro është një emër shumë i njohur për publikun shqiptar. Ndonëse vitet kanë kaluar askush nuk e ka harruar rolin e saj ‘Paloma’.

Ajo u bë shumë e dashur në Shqipëri përmes serialit “Cuando seas mía” (Kur të jesh e imja), që u shfaq në vitin 2002.

Sot aktorja meksikane është 41 vjeçe dhe vazhdon të jetë aq e bukur sa dikur. Së fundmi, ajo u shfaq në një film në Netfilx ‘Dad ëanted’.

Si çdo hap në karrierën e “Palomës”, edhe ky rezultoi një sukses i radhës, që u prit shumë mirë nga fansat. l.k/abcnews.al