“Ju kam treguar me kohë që jam nana”, Fjolla Morina ironizon me postimin e fundit

schedule07:29 - 21 Qershor, 2022

schedule 07:29 - 21 Qershor, 2022

Pak ditë më parë, Fjolla Morina u rikthye në muzikë pas një pauze të gjatë. Këngëtarja publikoi një duet me Nushin që mban titullin “Suppa Duppa”. Kënga ka mbledhur më shumë se 1 milionë klikime, ndërsa ka ardhur dhe një reagim nga Morina.

“Ju kom tregu me kohë që jom nana. Tjera hera ma easy mos e merrni malin se për 3 minuta jau djegim komplet verën, duhet edhe guximi kaniher me bo hite jo veç paret e për dallim prej juve neve na kan ra hise. Krejt e jona është vera!!!”, ka shkruar Fjolla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Kujtojmë që këngëtarja i ka dhënë fund dhe martesës me Fisnik Sylën. Ata u martuan një vit më parë në Maldive në një ceremoni luksoze megjithatë, gjërat nuk shkuan mirë mes çiftit dhe u ndanë. Ndonëse nuk kanë folur publikisht për ndarjen, thumbat nuk kanë munguar ndaj njëri-tjetrit. /abcnews.al