Jozefina Topalli e ftuar ne ABC News

schedule10:32 - 20 Shtator, 2017

schedule 10:32 - 20 Shtator, 2017

Ish-nënkryetarja e PD Jozefina Topalli ka deklaruar se Lulzim Basha ka shitur zgjedhjet e 25 qershorit dhe vendet e deputetëve në listat e PD. E ftuar në studion e ABC News, duke analizuar nisjen e stinës së re politike, Topalli tha se Rama e Basha janë bashkë, e se e gjithë performanca e tyre është një farsë.