Joshua – Usyk, ndiqeni këtu LIVE super duelin

schedule22:56 - 25 Shtator, 2021

schedule 22:56 - 25 Shtator, 2021

Pas ndeshjes të Florian Markut dhe Maxim Prodan e cila përfundoi me fitoren e shqiptarit, ka ardhur momenti për ndeshjen më të madhe të përcaktuar për natën e sotme.

Anthony Joshua dhe Oleksandr Uysk janë gati për t’u futur në ring dhe për të dhuruar spektaklin që pritet.

Kujtojmë që Joshua është mbajtës i  tre titujve në peshën e rëndë, e kundër tij është ish-kampioni.

Jemi afërsisht 10 minuta nga nisja e ndeshjes dhe për ta ndjekur LIVE  klikoni KËTU. /abcnews.al/