Jonida Vokshi uron “shkurtimisht” të atin për ditëlindje

schedule17:08 - 28 Maj, 2021

schedule 17:08 - 28 Maj, 2021

Sot për moderatoren shumë të dashur nga publiku, Jonida Vokshi është një ditë shumë e veçantë. Babai i saj feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si moderatorja mos t’i bënte një urim publikë.

Jonida ka postuar në Instastory një foto shumë të ëmbël dhe e ka shoqëruar me disa fjalë të ëmla shkurtimisht.

“U gëzofsh gjithë jetën o bush”, ka shkruar Vokshi krahas të atit, që tashmë e ka bërë gjysh me Emin.

Së fundmi është mësuar se Jonida do të jetë aktore e serialit të ri të Ermal Mamaqit, “HOT”./abcnews.al