Jonida Vokshi tregon në një foto krejt botën e saj

schedule22:06 - 19 Maj, 2022

schedule 22:06 - 19 Maj, 2022

Jonida Vokshi po i shijon këto ditë të ngrohta maji me vogëlushen e saj. Aktorja ka publikuar sot një imazh shumë të ëmbël, ku shihet shumë e lumtur teksa mban në krahë vajzën Emi. Përmes kësaj fotoje, Jonida ka treguar se mban në duar të gjithë botën e saj.

“Kjo micka është bota ime”, shkruan Jonida. Kujtojmë që Jonida, në një intervistë që dha pak muaj më parë në Abc e pasdites, foli dhe për mundësinë për një fëmijë të dytë.“Pikërisht ngaqë e kam marrë me kaq shumë qejf të presim dhe pak. Por nuk i dihet”, tha ajo.