Jonida Vokshi tregon historinë e lezetshme që fshihet pas emrit të vajzës së saj

schedule15:25 - 23 Tetor, 2021

schedule 15:25 - 23 Tetor, 2021

Jonida Vokshi ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagram, ku mes të tjerash, ka zbuluar se si vendosi bashkë me partnerin e saj, Besnik Krapin, ta quajnë vajzën e tyre Emi. Vogëlushja erdhi në jetë në Qershor të vitit të kaluar dhe është kthyer në një ndër bebushët më cool të showbizz-it.

Të dy e dëgjuam në një film dhe thjesht u pamë me njëri-tjetrin edhe pse ende nuk e dinim gjininë.”, është shprehur aktorja duke iu përgjigjur pyetjes së drejtuar nga ndjekësi. Kujtojmë që Jonida dhe Besniku u martuan në 2019-ën në një ceremoni private, buzë detit dhe nën perëndimin e diellit.

/abcnews.al