Jonida Vokshi do prezantojë ‘Big Brother VIP’ në Kosovë, si reagoi Arbana Osmani

schedule16:42 - 15 Shtator, 2022

schedule 16:42 - 15 Shtator, 2022

Pak ditë më parë, u konfirmua lajmi se Jonida Vokshi do të prezantojë “Big Brother VIP Kosova” krah Alaudin Hamitit. Sezoni i parë i spektaklit në Kosovë pritet të nisë këtë vjeshtë dhe çmimi i madh do të jetë plot 200 mijë euro.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Ndërkohë,  edhe vetë Jonida nuk ka nguruar që ta postojë lajmin në profilin e saj personal në Instagram. Mirëpo, mes shumë komenteve, ai që ka tërhequr më shumë vëmendje është i moderatores Arbana Osmanit.

“Suksese, zemër”, ka shkruar kjo e fundit shoqëruar me disa emoji.

Kujtojmë që më herët Aludini ka treguar se Arbana është befasuar kur ka mësuar se “Big Brother VIP” do të fillojë edhe në Kosovë./abcnews.al