Jo vetëm Oriola, një tjetër yll shqiptar do të pushtojë sfilatat e “Guess”

schedule18:33 - 8 Prill, 2021

schedule 18:33 - 8 Prill, 2021

“Guess” tashmë ka “rrëmbyer” një tjetër modele shqiptare dhe ajo është Megi Luka. Lajmin e bukur e bëri me dije vetë modelja përmes një postimi në rrjete sociale, duke pozuar në zyrat e Guess në Zvicër.

“Yeahhh për një aventurë të re”, ka shkruar Megi krahas postimit. Kujtojmë që Megi u shpall “Miss Universe Albania” në vitin 2015. Ndërkohë, gjithashtu dhe Oriola Marashi ka sfiluar disa herë për markën prestigjoze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Luka (@meggluka)

Debutimin e parë Oriola e bëri disa muaj më parë dhe vetë modelja ndau disa pamje nga përgatitjet për sfilatën, ku shprehej se ndihej e nderuar për këtë aventurë të re. /abcnews.al