Jetonte e vetme mes mjerimit dhe skamjes, e moshuara në Elbasan gjendet e pajetë në banesë

schedule12:32 - 24 Nëntor, 2022

schedule 12:32 - 24 Nëntor, 2022

Një e moshuar është gjetur e pajetë këtë të hënë në banesën e saj në Elbasan.

Burime për Abc bëjnë me dije bëhet fjalë për 60-vjeçaren Dashamira Dokla, e cila jetonte e vetme në gjendje të mjerueshme në lagjen Kala.

Policia ka shkuar në vendngjarje,  pasi është telefonuar nga mbesa e Dashamires.

.abcnews.al/