Jennifer Lopez pranon se ndihet si e huaj në Hollywood

schedule20:36 - 20 Shtator, 2021

schedule 20:36 - 20 Shtator, 2021

Jennifer Lopez konsiderohet si diva e Hollywood-it. Lopez ka dominuar në pothuajse gjithçka që ka provuar – kërcim, aktrim, këndim dhe tashmë në biznes duke lansuar linjën e saj të bukurisë, JLO Beauty.

Me një karrierë që përfshin prej më shumë se 20 vitesh, Jennifer është një nga VIP-at më të njohur në të gjithë globin. Megjithatë, ajo ka surprizuar me një rrëfim që ka bërë fundmi duke thënë se ndonjëherë gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Jennifer Lopez' 'It's My Party' Tour U.S. Leg Has Come to an End

Megjithëse numëron suksese të panumërta, ajo thotë se ndonjëherë është ndier si “e huaj” në Hollywood. “Unë mendoj për mua, e di që është e rëndësishme për të gjithë ne të ndihemi sikur i përkasim, dhe si shumica e njerëzve ka kaq shumë raste në jetën tuaj kur ndiheni si të huaj, ndihem kështu ndonjëherë në Hollyoood”, tha këngëtarja.

Wie bitte? DIESER easy Ernährungsregel verdankt J.Lo ihren Mega-Body | COSMOPOLITAN

Megjithatë, është pak e vështirë të besosh se Lopez nuk ndihet si një nga yjet e preferuar të Hollivudit, veçanërisht me gjithë dashurinë dhe vëmendjen që ka marrë lidhja e saj me Ben Affleck.

J.Lo Took a Relatable Hair Selfie in the Bathtub and Fans Are Loving It — See Photos | Allure

/abcnews.al